Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „SELCOM” powstało w 1990 roku. Od początku naszej działalności specjalizowaliśmy się w wykonywaniu szeroko pojętych usług informatycznych dla klientów instytucjonalnych: urzędów, firm oraz klientów indywidualnych. Od 1993 roku logo „SELCOM” oraz hasło „PROFESJONALIZM w DZIAŁANIU” stały się popularne niemalże w całej Wielkopolsce a firma corocznie notuje ogromy przyrost swoich klientów. Dzieje się tak, ponieważ na co dzień wypełniamy słowa naszej firmowej maksymy dbając o dobro informatycznych zasobów naszych klientów, podchodząc poważnie i fachowo do każdego postawionego nam problemu.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie z zakresu wdrożeń systemów informatycznychszkoleń pracowników zwłaszcza tych przywarsztatowych oraz opieki nad systemami informatycznymi w ramach umów serwisowych.
Doskonale znamy specyfikę pracy firm o różnym statusie prawnym i merytorykę zagadnień finansowo-księgowych, spraw kadrowo-płacowych i wielu innych. Ponadto posiadamy spore doświadczenie z zakresu wielu specjalności informatycznych: sprzęt komputerowy – sprzedaż, instalacja, konserwacja; oprogramowanie – sprzedaż, instalacja, szkolenia, wdrożenia, bieżąca obsługa; szkolenia ogólne z zakresu informatyki, ochrona danych osobowych; sieci komputerowe; integracja i optymalizacja systemów informatycznych; doradztwo fachowe z zakresu teleinformatyki – projektowanie, tworzenie planów rozwoju systemów informatycznych, organizacja i doradztwo w przetargach; odzyskiwanie danych – odzyskiwanie utraconych danych, konsultacje; urządzenia fiskalne – sprzedaż, szkolenia, fiskalizacja, naprawa; internet – budowa stron www, sprzedaż serwerów i kont pocztowych, organizacja i optymalizacja kosztów dostępu; audyt informatyczny; bezpieczeństwo systemów informatycznych.
Od ponad 15 lat prowadzimy własny salon komputerowy, w którym sprzedajemy sprzęt komputerowy, akcesoria i materiały eksploatacyjne konkurując jakością z najlepszymi i największymi dostawcami w Wielkopolsce oraz cenami nawet ze sklepami internetowymi oraz sieciami marketów.
Jako jedyna firma w powiecie słupeckim posiadamy własny profesjonalny serwis, w którym dokonujemy napraw sprzętu, modernizacji, napraw oprogramowania i wszelkich zleconych usług.
Od 10 lat nasz salon działa w sieci ALSEN jednej z największych sieci sklepów branży IT.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.                 

Sławomir Laskowski

Dyrektor PHU „SELCOM”